Standenlijst inclusiefspeelweek 4 (t/m 30 september)
aantal 200 gamesHoogste serie inclusiefHoogste game inclusiefaantal 40+  
deze week5herenJan711herenAlbert290deze week       3  
totaal33damesJanneke630damesJanneke248totaal  18  
pinfalltotaletotaal
deze pinfalltotaaltotaalpinfallpinfallgemnieuwe tussenstand
PlaatsNaamHCPgame 1game 2 game 3weektotaalgemgamesincl.inclusiefinclHCPperiode
1René Zondergeld01781802415992534211,17125992615217,9202016
2Janneke Harberink25158174223555555185,003630630210,0025630
3Gerrit de Lang161991962045992281190,08126472482206,83141952
4Jan Koopman161802271765832267188,92126312441203,4215vorig seizoen
5Erik Post221631891805322136178,00125982418201,50221856
6Albert Zomer241271792115172099174,92125892396199,67251868
7Geert Langhorst221871491554912094174,50125572385198,75251828
8Jacob Nieuwenhuis67117135141393393131,003594594198,0067594
9Johannes van der Veen431521831504851824152,00126142376198,00401801
10Oliver Gurney261901571805272076173,00126052370197,50251840
11Henk Westerhof37   0481160,3330592197,3337592
12Yvonne van der Veen591361091694141245138,3395911776197,33501776
13Ton Mulder391601501644741864155,33125912332194,33381782
14Danny Zandgrond30   01510167,78901735192,78301735
15Marc Smit361351771284401866155,50125482307192,25381766
16Peter Spin171561631454641563173,6795151716190,67251716
17Chantal Wever39   0908151,33601142190,33391142
18Tymen Pesman43   0882147,00601140190,00431140
19Willem Elgersma341061561213831834152,83124852278189,83401793
20Sjonny Nijsingh161481591744811555172,7895291699188,78261699
21Greetje Plat411251421464131329147,6795361698188,67441698
22Michel van den Meerakker421591171464221770147,50125482256188,00441718
23Metje Landman51   01231136,78901690187,78511690
24Joop de Vries471581581334491734144,50125902253187,75461712
25Klaas Haven 531601261684541205133,8996131682186,89531682
26Hèlen van der Veen59961231333521478123,17125292171180,92601648
27Henk Fijma351091201703991305145,0095041620180,00451620
28Tom Hartog451191691103981206134,0095331611179,00531611
29Roy Hof60   01113123,67901608178,67601608
30Grietje Landman38   0838139,67601066177,67491066
31Hielke Heida49127148111386386128,673533533177,6749533
32Eelke Amoraal621361371394121507125,58125982125177,08591653
33Henk Hoekstra321651381494521304144,8995481592176,89461592
34Kimberly van den  Meerakker44122170124416786131,0065481050175,00441050
35Roelof Mintjes561451121253821159128,7895501567174,11571567
36Agnes Buitenhuis75801226827086696,2294951541171,22751541
37Siemie Elgersma751087889275112393,58125002023168,58751528
38Johan Luchtmeijer25   0403134,3330478159,3325478
39Annie Haven7587726322275784,1194471432159,11751432
40Petra Westerhof26   00######000######260