Stand per 11 oktober 2021Hoogste serie inclusief: 
Sjonny703Petra707
Aantal 200 games deze week8Hoogste game inclusief:
Aantal 200 games totaal691Jan275Petra263
PlekNaamhcphcpG 2G 3Totaal deze WeekGamesGem incl hcp tot week 9Nieuwe hcpVoorlopig deze periode
1Henk  Fijma3219117015952024219,08321891
2Rene  Zondergeld916222219257627204,159******
3Jan  Koopman1715517914547930198,73182359
4Janneke  Harberink-Landman2115816114746630198,13232258
5Danny  Zandgrond28000021195,6728657
6Albert  Zomer2614719715950321192,81441711
7Erik  Post2520120422262718187,83211362
8Sjonny  Nijsingh2516017418251624187,63251163
9Greetje  Wever4200 05187,40420
11Michel van den Meerakker3220219019358518186,72282192
12Adis  Huremovic4218115821555430186,10392208
13Roy  Hof6312915713742318185,11651882
0Grietje  Landman32123991773999185,0039******
15Ton  Mulder5816611516244321184,86422188
16Marc  Smit3810216416843430184,50392156
17Tymen  Pesman3718115821555412180,5841990
18Kimberly van den Meerakker4214513914943318178,78432001
19Dino  Huremovic3713616516947027178,22371694
20Yvonne van der Veen6512412114138627176,22631996
21Eelke  Amoraal5615712612240520175,9056999
22Helen van der Veen-Breider6014210912337426175,88601352
23Gerrit de Lang1720118117155321174,29171302
24Peter  Spin25000012173,7525426
25Johannes van der Veen5300009173,22530
26Joop de Vries4914316113744129172,86481949
27René van Nieuwenhoven56000015172,1356567
28Willem Eigersma4714113213941223171,70481995
29Trienke de Jong5818312613144024171,46571662
30Tom  Hartog49000012169,08490
31Klaas  Haven5913013612839424168,63651513
32Metje  Landman5114313012239527159,81511032
33Hielke  Heida6311914615341830158,37652004
34Petra  Westerhof-Hofstee2817018618454018157,39261036
35Siemie  Elgersma65000023156,57651136
36Henk  Westerhof4715412713541624147,13471883
37Jacob  Nieuwenhuis65968814432821146,81741737
38Froukje van Nieuwenhoven50000015140,2750447
39Annie  Haven65648110825326136,73651119
40Agnes  Buitenhuis6587968226527121,04901136
41Chantal  Wever48000018116,2248568
42Henk  Hoekstra330000180,00330